Pro jistotu finále na Moravu
9.3.2016

Až poslední kolo základní části určí druhého finalistu, který si v superfinále České sledge hokejové ligy zahraje 20. 2 2013 s SHK Lapp Zlín. Dalo by se říct SKV Sharks a Sparta Praha si na dálku zahrají malé semifinále.

V lepší pozici jsou před závěrečními zápasy základní části ČSHL jsou karlovarští Žraloci, kteří mají na Spartu pěti bodový náskok. Pražská Sparta na domácím ledě přivítá České Budějovice a vídeňské Warriors.

„Víme, že účast v super finále máme ve svých rukou. Na první pohled by se mohlo zdát, že se bude jednat o formalitu. Takto ovšem nepřemýšlíme, protože víme, že nás nečeká nic jednoduchého. Studénce a Olomouci v podstatě o nic nejde a budou si chtít poslední zápasy sezony určitě užít a mohou tak jít do zápasu s čistou hlavou. Velkým varováním nám je výsledek Studénky se Zlínem, kde Zlín musel dohánět dvoubrankové manko a nakonec horko těžko vyhrál. Přesto se role favorita nezříkáme a budeme chtít v obou zápasech bodovat na 100%. Bohužel neodjedeme kompletní, budou nám chybět dva, tři klíčoví hráči, ale klukům věřím, že to zvládnou. Nic méně kluci to dokázali v průběhu základní části, kdy jsem nemohl nastoupit já, nebo teď naposled Michal Geier.“ Říká hrající trenér karlovarských Žraloků Jiří Berger.

Sobotní zápas ve Studénce začíná tuto sobotu v 14:15 hodin. Nedělní utkání v Olomouci v 11:30 hodin. Oba zápasy můžete sledovat v tradičních on line přenosech.

Právě neprobíhá žádná anketa

starší ankety


SponzořiPozvánka na utkání

E. P. C. Managenent
Česká sledge

hokejová liga
2016/2017

PLAY OFF
o 3. místo

Sparta Praha
18. 3. 2017
15:45 hodin
ZS Ostrov

případný 3. zápas 
19. 2. 2017
13:00 hodin
ZS Ostrov
 

stav série 0:0
 


Hledáme nové hráče!

SKV SHARKS
   HLEDAJÍ NOVÉ HRÁČE!!!

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Mediální partneřiSHARKS shop