Startuje ČSHL s nový názvem
23.9.2016

Letošní ročník E. P. C. Manamegent České sledge hokejové ligy odehraje osm týmů, které si dvoukolově doma venku zahrají v základní části o čtyři postupová místo do play off.

Oproti minulé sezoně v té nadcházející budou chybět celky Sloveska a Rakouska čehož využilo hned několik českých týmů a nabídla zahraničním sledge hokejistům "angažmá".

E. P. C. Manamegent ČSHL tak nabírá zcela nový mezinárodní rozměr, protože na soupisky týmů byl připsán rekordní počet zahraničních hráčů. Na oficiálních soupiskách týmů se objevilo kromě rakouských a sloveských hráčů také nemálo hráčů z Německa, Polska a Itálie. Husarský kousek se podařil ve Studénce, ti dokonce zapsali na svou soupisku reprezentanta Švédska Lundgrena.

Právě švédská sledge hokejová hvězda Lundgren by se měla představit hned v prvním kole na zimním stadionu v Ostrově, kdy v sobotu od 18:45 hodin přivítájí Žraloci ambiciózní tým ze Studénky. Tým Studénky vždy patřil spíše předem odepisovaným týmům. Letos tomu bude jistě jinak, protože kromě zmiňovaného Švéda se v jejím kádru představí také legionáři z Polska, Německa a Slovenska.

V neděli si pak diváci, kteří si na zimní stadion v Ostrově najdou cestu, přijdou rozhodně také na své. V 11:45 hodin zde bude k vidění sledge hokejová bitva aktuálního vicemistra - SKV Sharks a mistra - SHK Lapp Zlín. Zlín patří každoročně k velkým favoritům a letos tomu opět nebude jinak.

Ohlasy, více k zápasům o přípravě SKV Sharks najdete ZDE V KARLOVARSKÉM DENÍKU. 

                                    

Právě neprobíhá žádná anketa

starší ankety


SponzořiPozvánka na utkání

E. P. C. Managenent
Česká sledge

hokejová liga
2016/2017

PLAY OFF
o 3. místo

Sparta Praha
18. 3. 2017
15:45 hodin
ZS Ostrov

případný 3. zápas 
19. 2. 2017
13:00 hodin
ZS Ostrov
 

stav série 0:0
 


Hledáme nové hráče!

SKV SHARKS
   HLEDAJÍ NOVÉ HRÁČE!!!

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Mediální partneřiSHARKS shop