Tabulka základní části

  TÝM Z V VSN PSN P SKÓRE BODY
1. SHK Lapp Zlín 18 16 1 0 1 125:13 50
2. SKV Sharks K. Vary 18 15 1 0 2 104:27 47
3. Sparta Praha sledge hokej 18 13 0 3 2 105:19 42
4. SHK Pardubice AUTO IN 18 13 1 0 4 80:25 41
5. Bencont Dolný Kubín 18 9 0 0 9 70:72 27
6. Vienna Warriors 18 7 0 0 11 31:80 21
7. HC Sledge Studénka 18 5 0 0 13 39:71 15
8. Kings Č. Budějovice 18 4 0 0 14 34:87 12
9.  SOHO Kohouti Olomouc 18 4 0 0 14 26:92 12
10. HC Litvínov 18 1 0 0 17 07:135 3

Základní část

DATUM KOLO DOMA VENKU SKÓRE ONLINE
26. 9. 2015 1. Litvínov SHK Lapp Zlín 0:16 online
26. 9. 2015 1. SKV Sharks Dolný Kubín 10:1 online
26. 9. 2015 1. SOHO Olomouc SHK Pardubice 1:6 online
26. 9. 2015 1. HC Studénka Sparta Praha 0:3 online
26. 9. 2015 1.  Wienna Warriors České Budějovice 7:3 online
27. 9. 2015 1. SKV Sharks SHK Lapp Zlín 2:1 online
27. 9. 2015 1. Litvínov Dolný Kubín 0:8 online
27. 9. 2015 1. SOHO Olomouc Sparta Praha 1:6 online
27.9. 2015 1. HC Studénka  SHK Pardubice 3:7 online
17. 10. 2015 2. SHK lapp Zlín SOHO Olomouc 5:1 online
17. 10. 2015 2. Dolný Kubín HC Studénka 2:1 online
17. 10. 2015 2. Wienna Warriors SKV Sharks 0:8 online
17. 10. 2015 2. České Budějovice Litvínov 7:0 online
17. 10. 2015 2. Sparta Praha SHK Mustangové 0:4 online
18. 10. 2015 2. SHK Lapp Zlín HC Studénka 12:0 online
18. 10. 2015 2. Dolný Kubín SOHO Olomouc 9:1 online
18. 10. 2015 2. Wienna Warriors Litvínov 6:1 online
18. 10. 2015 2. České Budějovice SKV Sharks 1:7 online
7. 11. 2015 3. Sparta Praha SHK Lapp Zlín 1:2  
7. 11. 2015 3. SHK Pardubice Dolný Kubín 7:1  
7. 11. 2015 3. SOHO Olomouc České Budějovice 1:3  
7. 11. 2015 3. HC Studénka Wienna warriors 1:2  
7. 11. 2015 3. SKV Sharks Litvínov 9:0 13:45
8. 11. 2015 3. Sparta Praha  Dolný Kubín 7:0  
8. 11. 2015 3. SHK Pardubice SHK lapp Zlín 1:3  
8. 11. 2015 3. SOHO Olomouc Wienna Warriors 1:2  
8. 11. 2015 3. HC Studénka České Budějovice 5:2  
21. 11. 2015 4. SHK Lapp Zlín Wienna Warriors 8:0 online
21. 11. 2015 4. Dolný Kubín České Budějovice 5:2 online
21. 11. 2015 4. SHK Pardubice SKV Shakrs 4:5 17:00
21 11. 2015 4. Sparta Praha Litvínov 11 online
21. 11. 2015 4. SOHO Olomouc HC Studénka 2:4 online
22. 11. 2015 4. SHK Lapp Zlín České Budějovice 8:1 online
22. 11. 2015 4.   Dolný Kubín Wienna Warriors 4:1 online
22. 11. 2015 4. SHK Pardubice Litvínov 7:0 online
22. 11. 2015 4. Sparta Praha SKV Sharks 2:3 sn 13:30
12. 12. 2015 5. Litvínov  SOHO Olomouc 1:2 online
12. 12. 2015 5. SKV Sharks Studénka 11:1 16:00
12. 12. 2015 5. České Budějovice Sparta Praha 1:9 online
12. 12. 2015 5. Wienna Warriors SHK Pardubice 1:5 online
12. 12. 2015 5. Dolný Kubín SHK Lapp Zlín 1:5 online
13. 12. 2015 5. Litvínov HC Studénka 1:0 online
13. 12. 2015 5. SKV Sharks  SOHO Olomouc 7:0 12:00
13. 12. 2015 5. České Budějovice SHK Pardubice 1:9 online
13. 12. 2015 5. Wienna Warriors Sparta Praha 0:6 online
9. 1. 2016 6. SHK Lapp Zlín Litvínov 20:0 online
9. 1. 2016 6. Dolný Kubín SKV Sharks 5:7 online
9. 1. 2016 6. SHK Pardubice SOHO Olomouc 6:0 online
9. 1. 2016 6. Sparta Praha  HC Studénka 5:2 online
9. 1. 2016 6. České Budějovice Wienna Warriors 1:4 online
10. 1. 2016 6. SHK Lapp Zlín SKV Sharks 4:0 online
10. 1. 2016 6. Dolný Kubín  Litvínov 6:0 online
10. 1. 2016 6. Sparta Praha SOHO Olomouc 12:0 online
8. 1. 2016 6. SHK Pardubice HC Studénka   4:1 online
23. 1. 2016 7. SOHO Olomouc SHK Lapp Zlín 0:8 online
23. 1. 2016 7. HC Studénka Dolný Kubín 4:5 online
23. 1. 2016 7. SKV Sharks Wienna Warriors 3:0 15:30
23. 1. 2016 7. Litvínov České Budějovice 0:5 online
23. 1. 2016 7. SHK Pardubice Sparta Praha 2:1 sn online
24. 1. 2016 7. HC Studénka SHK Lapp Zlín 2:3 online
24. 1. 2016 7. SOHO Olomouc Dolný Kubín 1:11 online
24. 1. 2016 7. Litvínov Wienna Warriors 1:2 online
24. 1. 2016 7. SKV Sharks České Budějovice 9:1 11:45
6. 2. 2016 8. SHK Lapp Zlín Sparta Praha 2:1 sn  
6. 2. 2016 8. Dolný Kubín SHK Pardubice 0:3  
6. 2. 2016 8. České Budějovice SOHO Olomouc 1:3  
6. 2. 2016 8. Wienna Warriors HC Studénka 0:5 K  
6. 2. 2016 8. Litvínov SKV Sharks 1:8  
7. 2. 2016 8. Dolný Kubín Sparta Praha 2:5  
7. 2. 2016 8. SHK Lapp Zlín SHK Pardubice 5:1  
7. 2. 2016 8. Wienna Warriors SOHO Olomouc 0:5 K  
7. 2. 2016 8. České Budějovice HC Studénka 3:0  
27. 2. 2016 9. Wienna Warriors SHK Lapp Zlín 0:6 online
27. 2. 2016 9. České Budějovice Dolný Kubín 1:4 online
27. 2. 2016 9. SKV Sharks SHK Pardubice 3:1 16:00
27. 2. 2016 9. Litvínov Sparta Praha 0:18 online
27. 2. 2016 9. HC Studénka SOHO Olomouc 5:1 př.  
28. 2. 2016 9. Wienna Warriors Dolný Kubín 6:5 online
28. 2. 2016 9. České Budějovice  SHK Lapp Zlín 1:6 online
28. 2. 2016 9. Litvínov SHK Pardubice 0:2 online
28. 2. 2016 9. SKV Sharks Sparta Praha 0:2 11:45
12. 3. 2016 10. SOHO Olomouc Litvínov 5:1 online
12. 3. 2016 10. HC Studénka SKV Sharks 2:7 online
12. 3. 2016 10. Sparta Praha  České Budějovice 5:0 kont.
12. 3. 2016 10. SHK Mustangové  Wienna Warriors 6:0 online
12. 3. 2016 10. SHK Lapp Zlín Dolný Kubín 11:1 online
13. 3. 2016 10. HC Studénka Litvínov 3:1 online
13. 3. 2016 10. SOHO Olomouc SKV Sharks 1:5 online
13. 3. 2016 10. SHK Pardubice České Budějovice 5:0 kont.
13. 3. 2016 10. Sparta Praha Wienna Warriors 11:0 online

 

Právě neprobíhá žádná anketa

starší ankety


Sponzoři



Pozvánka na utkání

E. P. C. Managenent
Česká sledge

hokejová liga
2016/2017

PLAY OFF
o 3. místo

Sparta Praha
18. 3. 2017
15:45 hodin
ZS Ostrov

případný 3. zápas 
19. 2. 2017
13:00 hodin
ZS Ostrov
 

stav série 0:0
 


Hledáme nové hráče!

SKV SHARKS
   HLEDAJÍ NOVÉ HRÁČE!!!

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Mediální partneři







SHARKS shop